Lorem Ipsum Dolor .......

Lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum.......

PerMulaanKu

aku mulakan blogku dgn lafaz bismillah..

Name: Mohd.Shakir bin Mohd Shariff

Age: 16 going tO 17

Birth: 09/15/1992

Live in: Puchong..but now singgah sebentar di Dubai..atas alasan tertentu

Nickname: Bulat..why? sbb skola lama dlu ada dua Shakir..

satu Shakir A n B..b tu dorg kasi kat aku sbb yg A tu..nma pnjang ye Amri kat hujung..

so dorg bg aku B..tak lama pastu..dOrg pnggil bUlat plak..SHakir Bulat..

knapa aku xthu itu kna tnye dOrg laR..apa2 pun..aku nie tak Bulat pun..

onLy the name..but till now i'm famous with that name..hahahHAHA
What I lovE..?: of course lar..menghadap laptop 24hOurs, 2nd..erm, let me think..
hah, i got it..i love coOk..i really love it n enjoy..dh byk dh resipi aku buat sendiri..hehehe..
i'm not a gurl ok..n don't shock when i'm say..gurlz find me juz want 2 get my special recipe..
n luV to play games..aLso luv listen music..what kind of music..? sume lar..xkisah..jnji beSt
niE jeLar..nnT aKu tmBah laGI..mLs laR..haH niE saTU laGI pEnyaKit aKu..maLas

2 comments:

PAKU-TULIS said...

hah hah. welcome. hey, mcm mana nak follow blog ini. xjumpa link. hohoh.

Post a Comment